... У семінарії відбувся італійський вечір [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Фотогалерея

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< травня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
У семінарії відбувся італійський вечір [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Вівторок, 08 травня 2018 19:37

alt7 травня 2018 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії вже вдруге відбувся італійський вечір "Serata italiana". Відповідальними за проведення заходу були префект та викладач факультативу італійської мови о. Василь Вербіцький та його команда учнів-семінаристів різних курсів.


Дійство розпочалось з молитви "Padre nostro"(Отче наш), яку виконав семінарійний квартет. Опісля о. Василь Вербіцький виголосив вступне слово, у якому розповів про мету проведення цього вечора - інтелектуальне збагачення та веселий відпочинок. Тоді семінаристи продовжили захід декламуванням віршів відомих українських поетів італійською мовою. Під час самого дійства глядачі насолоджувались виконуванням італійських пісень під супровід гітари, а також мелодійною грою бандури.

Глядачі (семінаристи, викладачі, духівники) мали можливість переглянути декілька відео пізнавального та гумористичного характерів. Крім цього, семінаристи показали театральну сценку про те, як відбувається урок з італійської в семінарії, впродовж прегляду якого браття отримали позитивні емоції. Друга частина заходу була розважального характеру. Семінаристи, поділені на команди по курсах, мали можливість випробувати свої знання іноземних слів та пісень, а також географії. За виконня різних завдань як інтелектуальних, так і розважальних, команди отримували бали, за підрахуваннями яких переможцем стала команда шостого курсу. Конкурси були чудовим засобом пізнання чогось нового про Італію та підбадьорення семінаристів серед важких навчальних буднів .

У кінці вечора всі присутні посмакували чудовий італійський десерт "Тірамісу". Завершальне слово виголосив проректор з начальної частини о. Роман Андрійовський, який висловив свою вдячність о. Василю та студентам за цікавий, пізнавальний та "солодкий" вечір.

Див.фоторепортаж: