... Семінарійний квартет на місіях в м. Роздільна [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< травня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Семінарійний квартет на місіях в м. Роздільна [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 09 травня 2018 14:25

altЗ 6 по 7 травня 2018 року семінарійний квартет Дрогобицької духовної семінарії побував на місійних теренах Одеського екзархату в м. Роздільна Одеської області. До складу квартету увійшли брати Котенко Ігор (3 курс) – бас, Крайчик Роман - баритон (3 курс), Карпінець Михайло (2 курс) – II тенор, Литвин Володимир (3 курс) – I тенор.

Роздільна є районним центром Одеської області, залізничним вузлом, яке знаходиться на відстані 87 км від м. Одеси у західній частині Причорноморської низовини. Населення міста на теперішній період становить близько 18 тис. осіб.

Вирушили брати до Одещини на запрошення о. Святослава Кирика, який є адміністратором місцевого храму св. влкмч., побідоносця і чудотворця Юрія, щоб допомогти йому приготуватися до храмового празника. Основна місія братів полягала у супроводі богослужінь співом.

Прибули семінаристи до місця зустрічі в суботу по обіді. Там їх радо зустріли о. Святослав зі своєю сім’єю. Отець є випускником Івано-Франківської духовної семінарії, який вже близько 12-ти років служить в даному регіоні. На даному етапі всі богослужіння проходять в невеличкій каплиці. А тому з’явилася потреба у побудові більшого храму, адже чисельність парафіян з кожним роком зростає.

У неділю, на свято св. влкмч., побідоносця і чудотворця Юрія, відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Михайло (Бубній), екзарх Одеський, у супроводі численного духовенства. По завершенні Літургії відбулась хресна хода вулицями міста до місця, на якому має бути збудований храм. Там відбувся Чин освячення та благословення новопоставленого хреста, який звершив владика Михайло. Брати супроводжували Святкову Літургію богослужбовими піснеспівами та співали Воскресні пісні під час ходи містом. Відтак, ввечері, брати вирушили додому нічним поїздом.

Див.фоторепортаж: