РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
У Дрогобицькій семінарії відбувся День Матері [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 12 травня 2018 17:12 | |||
Розпочалось дійство зі спільної молитви, яку очолив проректор з виховної частини о. Василь Чава. Ведучим святкової програми був Михайло Карпінець (2 курс). Першим сюрпризом для матерів став виступ третьокурсника бр. Ігоря Котенка, який виконав соло пісні "Материнська любов" на сл. та муз. М. Мозгового. Наступним подарунком була пісня з акомпанементом на бандурі від Ростислава Тустанівського (4 курс). Далі лунали вірші, які майстерно продекламував другокурсник бр. Олег Бережанський (2 курс). Відтак перейняв естафету вітань бр. Василь Коваль (1 курс), який виступив з піснею "Мам" на сл. та муз. А. Кузьменка. Першокурсник бр. Дмитро Білий розвеселив присутніх доповіддю на тему "Вплив українських гуморесок на наших матерів" та гуморесками П. Глазового "Нічний дзвінок" та "Жерар". Народні прислів'я про матерів оголосив бр. Максим Качала (1 курс). Завершив концертну програму авторською піснею "Про Покликання" бр. Василь Коваль. Відтак до слова був запрошений голова Братства бр. Євген Карпінець (5 курс), який висловив подяку матерям за дар життя, християнське виховання та їхню любов. Згодом брати-семінаристи мали можливість вручити своїм матерям квіти. Опісля в семінарійній каплиці відбувся Молебень до Пресвятої Богородиці, який очолив о. Василь Чава у супроводі духівника семінарії о. Михайла Коліщака. По завершенні богослужіння о. Василь висловив слова подяки матерям за їхній подвиг у вихованні своїх синів та незгасиму любов до них. Див.фоторепортаж:
|