РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Внутрішньосемінарійний чемпіонат з настільного тенісу [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 11 березня 2020 21:18 | |||
Розпочалось дійство з молитви, яку очолив о. Роман. Префект перед початком змагань оголосив регламент проведення турніру та пояснив основні правила, а відтак побажав гравцям вдалої гри та хорошого настрою. З перших хвилин турніру почалася завзята і стрімка боротьба за призові місця. Впродовж усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу, переживаючи кожний влучний удар і промах. За підсумками змагань чемпіоном семінарії з настільного тенісу став першокурсник бр. Андрій Пуців, срібло в активі п’ятокурсника бр. Тараса Фаля, а замкнув трійку призерів семінарист третього курсу бр. Петро Мичко. Наступного дня ректор семінарії о. Мирон Бендик подякував усім учасникам турніру за гру та урочисто нагородив призерів почесними грамотами та солодкими призами, побажавши їм розвивати майстерність та не зупинятися на досягнутому. Див.фоторепортаж:
|