РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
«Аксіос» новобраному декану [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 04 жовтня 2020 07:18 | |||
У виборах взяли участь брати II-VI курсів. Претендентами на «деканське крісло» були брати V курсу. Після першого туру лідерами стали семінаристи Олег Бережанський та Михайло Карпінець. За результатами голосування другого туру деканом став брат Михайло Карпінець. Новообраний декан у своєму слові подякував братам за довіру та пообіцяв, що зробить все що в його силах, щоб виправдати сподівання братів. Опісля о. Василь Чава поблагословив бр. Михайла Карпінця, а бр. Володимир Литвин вручив йому символ «влади» - козацьку булаву. Відтак братія перейшла на семінарійне подвір’я для того, щоб зробити пам’ятну світлину. Вітаємо брата Михайла та бажаємо йому плідного служіння. Нехай Твій приклад надихає братів до служіння одне одному в любові.
|