РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
До семінарійної спільноти завітав св. Миколай [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 19 грудня 2020 11:11 | |||
Відтак, після святкової вечері, у актовому залі відбувся гумористично-розважальний вечір, який розпочався із молитви, очолюваної преосвященнішим владикою Ярославом (Прирізом). Опісля розпочався безпосередньо сам захід, який цього року, згідно із багатолітньою семінарійною традицією, організували були студенти III курсу. З нагоди цього вечора до семінарії завітали гості: викладачі, духівники та випускники семінарії із членами своїх сімей. Брати надзвичайно майстерно та творчо підготували цей вечір, під час якого вони пародіювали членів ректорату, настоятелів, викладачів семінарійної спільноти, підкреслюючи особливості кожного зокрема. Виступи на сцені та відеоролики були справді чудовими. Вечір приніс багато позитивних емоцій та вражень, які надовго залишаться в пам’яті всіх присутніх. Наприкінці вечора до семінарії завітав Миколай, який подарував подарунки настоятелям, викладачам. Опісля ректор о. Мирон Бендик висловив вдячність третьокурсникам за величезні зусилля, які вони доклали, щоб організувати цей вечір. Відтак вл. Ярослав також подякував братам та висловив щирі сподівання на те, що семінаристи реалізують творчий потенціал у майбутньому служінні та будуть «Миколаями XXI століття». Вечір завершився колядкою «Небо і земля», після чого кожен студент отримав від св. Миколая подарунки.
|