... «Нині Симеон бере на руки Господа слави…»

< лютого 2022 >

«Нині Симеон бере на руки Господа слави…» PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 14 лютого 2022 20:00

stritennya hospodnye 202214 лютого 2022 року Божого у переддень празника Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа студентство Дрогобицької духовної семінарії у кафедральному соборі Пресвятої Трійці м. Дрогобича разом із семінарійним та парафіяльним духовенством молилися Архиєрейську Велику Вечірню з Литією. Богослужіння очолив єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії Преосвященний владика Ярослав Приріз. До молитви братія прилучилася своїм милозвучним співом, а також деякі з братів прислуговували біля архиєрея. По завершенню богослужіння Кир Ярослав під спів кондака вніс ікону празника Стрітення ГНІХ.

«Нині Симеон бере на руки Господа слави, якого колись на Синайській горі бачив у хмарі Мойсей, як подавав йому таблиці Закону. Це той самий, що говорив через пророків, він же й Творець Закону. Це той, кого Давид провістив страшним для всіх, він же має велику й багату милість».

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: