РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Найпопулярніше
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
Дрогобицька семінарійна спільнота прилучилася до прощі у чудотворному селі на Дрогобичині |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 10 травня 2022 16:11 | |||
Раннім-ранком, у неділю Мироносець, дрогобицькі семінаристи прибули до Грушівської святині, де допомогли в окремих організаційних питаннях. Рівно ж, префект семінарії о. Богдан Хом’як відслужив празничну Велику Утреню, а після неї здійснив Чин освячення води. Справжньої окраси богослужінням надавав семінарійних хор «Оранта» під диригуванням о. Андрія Бунь. До Грушева також традиційно завітали архиєреї Самбірсько-Дрогобицької єпархії Кир Ярослав (Приріз) та Кир Григорій (Комар). У своїй проповіді під час Архиєрейської Божественної Літургії вл. Ярослав Приріз спершу висловив свої сердечні співчуття українським матерям. Єпископ розкрив причинно-наслідковий зв’язок із розвалом СРСР та явлінням Пресвятої Богородиці у квітні 1997 року. Кир Ярослав також подякував захисникам України, які боронять її пасхальну ходу до торжества Воскресіння. На завершення проповідник сказав: «Любі молільники скінчиться (війна), і ангел України прийде, і як до мироносиць скаже тобі, дорогий українське народе: “Скінчилась твоя Голгота, твої випробування. Твоє звитяжне воїнство здобуло перемогу, бо ви воювали не в своєму імені, але в імені Бога. А Бога не можна перемогти!”».
|