РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
День відкритих дверей у Дрогобицькій духовній семінарії |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 04 червня 2022 13:52 | |||
Перш ніж розпочати знайомство із стінами ДДС присутні пройшли реєстрацію, а відтак спільно помолилися. Відтак від імені ректорату нашої семінарії до гостей звернувся проректор з навчальної частини о.д-р Роман Андрійовський, який коротко ознайомив присутніх з обставинами постання Дрогобицької духовної семінарії та представив специфіку семінарійної формациї - духовний, загальнолюдський, інтелектуальний та пастирський напрями. День відкритих дверей продовжився переглядом фільму про семінарію. Свою творчість продемонстрував септет «Оранта», виконавши наступні твори: «От юности моєя», «Пісня буде поміж нас» та «Червона калина». Опісля розпочалася мандрівка стінами семінарії. Екскурсію провадили брати V-го курсу ДДС. Наприкінці, у серці семінарії - капличці спільнота помолилася Молебень до Пресвятої Богородиці. Затим відвідувачі змогли підкріпитися їжею у нашій трапезній. Таким чином гості запізналися із внутрішнім життям семінарії та структурами, які діють при духовному навчальному закладові. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|