РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Шестикурсники ДДС ознайомилися з особливостями душпастирства в медичних закладах |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 22 вересня 2022 20:40 | |||
У стінах медзакладу братів-семінаристів разом з о. д-р Романом Андрійовським зустрів медичний капелан о. Володимир Яцула. Семінаристи поспілкувалися з медичним персоналом і пацієнтами, а також оглянули приміщення медичного закладу. Згодом о. Володимир розповів про досвідом свого капеланського служіння в медичній сфері, яке звершує понад 5 років, а також детально представив головні аспекти медичного капеланства: праця з хворими, їх ріднею та медиками. Він також коротко представив діяльність Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я та стан медичного капеланства в Україні та закордоном. Семінаристи дуже вдячні о. д-р Роману Андрійовському, о. Володимиру Яцулі та всім співробітникам медзакладу за приємну зустріч та приклад жертовного служіння Богові та народові. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|