... У семінарії розпочалися реколекції
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

Найпопулярніше

АРХІВ СТАТЕЙ

< вересня 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30    

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
У семінарії розпочалися реколекції PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 23 вересня 2022 20:31

u seminariyi rozpochalysya rekolektsiyi 202223 вересня 2022 року Божого у стінах Дрогобицької духовної семінарії з нагоди початку навчального року та для його успішного проведення відбулися перші зібрання триденних реколекцій для студентів, управи та викладачів ДДС. Їх провадитиме владика Іван Кулик, єпископ Кам'янець-Подільської єпархії, що має осідок у м. Хмельницькому.

Після спільної молитви всі перейшли до конференц-залу, де вступне слово мав о. Роман Андрійовський. Проректор з навчання коротко представив реколектанта і нагадав, що владика Іван був запрошений провести реколекції ще зимою, перед Великим постом, проте, через широкомасштабну російську збройну агресію супроти України цей задум вдалося здійснити тільки зараз.

Основною темою цьогорічних зібрань буде душпастирське навернення, яке реколектант розкриватиме крізь призму Слова Божого, літургійної молитви та допомоги ближнім. У вступній реколекційній бесіді владика Іван визначив суть навернення в усвідомленні своїх немочів та подальшій переміні мислення, в центрі якого вже стоятиме Христос, а не моє "я". Згодом зупинився над словами Христа: "Сповнився час, і Царство Боже близько; покайтеся і вірте в Євангелію" (Мк 1, 15). "Цими словами Христос закликає нас до такого навернення, зробивши крок уперед, стрибок віри", - продовжив владика. Переміна полягатиме у зустрічі з Особою, що змінить все наше життя. Для прикладу була наведена історія "перетворення" Савла у Павла.

Реколекційні зібрання, традиційно, завершились спільною молитвою. Попереду ще два дні спільнотного духовного зростання.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA