РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
"Що? Де? Коли? - 2022" у Дрогобицькій духовній семінарії |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 04 листопада 2022 14:46 | |||
Гра проходила у трьох турах: від легших питань до важчих. Питання стосувалися різноманітних тем: фізики, історії, музичної грамоти, східно-християнської духовності, філософії. У перервах між турами були проведені "музичні паузи" у виконанні учасників, зокрема, квінтету семінаристів. Перше місце розділили між собою команда викладачів ДДС та команда V курсу. З семінарійного фотоархіву випливає, що у Дрогобицькій духовній семінарії, правдоподібно, вперше відбулася ця відома гра у 2009 році. Тоді її організовував Роман Гром (роки навчання: 2009-2015). Через два роки цю ініціативу відновив Тарас Жеплінський (роки навчання: 2010-2016). Далі турнір відбувався з певною періодичністю. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|