РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Поїздка семінаристів до Черкас у часі Великодніх свят |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 26 квітня 2023 00:00 | |||
У Страсний Четвер браття рано-вранці прибули до Черкас та спільно з настоятелем храму о. Ігорем Котенком та парафіянами молились Вечірню з Літургією Василія Великого. Наступного дня, у Велику П'ятницю, відбулося винесення Плащаниці, а згодом, ввечері того ж дня, звершено Єрусалимську Утреню. Крім того, у Страсну П'ятницю, браття спільно з о. Ігорем вирушили до місця погребення у м. Каневі великого пророка українського народу Тараса Шевченка, який, як відомо й сам був хрещений греко-католицьким священником. У місцевому храмі відбулося винесення Плащаниці, а відтак браття долучилися до роздачі гуманітарної допомоги для потребуючих. На завершення дня семінаристи та о. Ігор відвідали храми м. Черкас для почитання Плащаниці. Велика Субота розпочалась Вечірнею з Літургією Василія Великого, а на завершення дня - Акафіст до Христових страстей. Впродовж дня брати "преображували" храм у Черкасах з багряних у світлі полотна та приготовляли його до пасхальних свят. На світанку Пасхального дня розпочалось Надгробне, Воскресна Утреня та Божественна Літургія, а відтак відбулось освячення пасхальних страв. Семінаристи супроводжували страсні та пасхальні богослужіння своїм співом, а також спілкувались з місцевими парафіянами. Світлий Понеділок розпочався з Божественної Літургії у храмі, на завершення якої о. Ігор Котенко та громада подякували дрогобицьким братам-семінаристам за їхню присутність та спільне переживання подій Страсного тижня та зустрічі Христового Воскресіння. Під кінець дня брати вирушили до рідних домівок для продовження святкування Пасхи Господньої. Браття-семінаристи складають щиру подяку на руки преосвященнішого владики Григорія, ректорату семінарії та управі братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" за сприяння у здійсненні місійної подорожі до Черкас. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|