РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбувся День відкритих дверей |
Субота, 13 травня 2023 20:21 | |||
13 травня 2023 р. Б. у Дрогобицькій семінарії пройшов День відкритих дверей. Гості мали можливість ознайомитися з особливостями семінарійного життя та дізнатися, яким чином виховуються майбутні священнослужителі. Відповідальними за проведення події були семінаристи V курсу. Згідно з підготовленою програмою, в рамках Дня відкритих дверей гості спільно зі студентами та членами семінарійної управи помолились Молебень до Матері Божої та поспілкувалися з о. Мироном Бендиком, ректором семінарії. Крім цього гостям показали короткий фільм про семінарію, розповіли про основну діяльність студентів та провели екскурсію по будинку ДДС. Сюрпризом для них став музичний дарунок від семінарійного вокального колективу. На завершення Дня відкритих дверей було проведене спільне частування у семінарійній трапезній. Так гості ознайомилися із внутрішнім життям Дрогобицької духовної семінарії. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|