РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінарійна спільнота відсвяткувала Пасху Христову |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 05 травня 2024 10:26 | |||
Частина семінаристів своїм служінням та молитвою зустрічла Великдень у семінарійних стінах та відвідуючи також Катедральний Храм Пресвятої Трійці у м. Дрогобичі, а інша – своїми місійними поїздками несе радість цього світлого свята у різні куточки України. Цьогоріч, незважаючи на повномасштабну збройну агресію Росії проти України, у Страсні вівторок і середу близько 30-ти братів-семінаристів вирушили Запоріжжя, Харківщини, Полтавщини, Черкащини, Рівненщини та Одещини.
У Страсний четвер єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії владика Ярослав (Приріз) спільно з отцями відслужив Вечірню з Божественною Літургією св. Василія Великого, після чого відбувся Чин умивання ніг. Таким чином усім вірним пригадується умивання Господом ніг апостолам під час Тайної Вечері, а також день встановлення Таїнства Священства. Вечором цього ж дня у Катедральному храмі владика Ярослав разом із владикою Григорієм (Комаром), єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької єпархії, та семінарійним і парафіяльним духовенством відслужили Утреню Страстей.
Ввечері цього ж дня у катедральному храмі брати-семінаристи молилися Акафіст до Страстей Христових, а згодом – Єрусалимську Утреню, яку очолили владики Ярослав та Григорій разом із численним духовенством.
Ректор Дрогобицької духовної семінарії митрофорний протоієрей д-р Мирон Бендик вітає з святом Воскресіння ГНІХ
Великоднє вітання від семінаристів шести курсів ДДС
|