Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дні духовної призадуми |
![]() |
![]() |
![]() |
Впродовж 14-17 вересня студенти Дрогобицької Духовної Семінарії взяли участь у духовних реколекціях, які проводив єромонах Василь Оприско (ЧНІ), духівник семінарії отців редемптористів. Тематику реколекцій - "Повірити в Ісуса" - отець-реколектант розвинув на підставі Євангелія від Марка.
Протягом 4-х днів духовної віднови у семінарії панувала молитовна тиша, під час якої кожен студент мав нагоду більше зосередитись на молитві, духовних читаннях та роздумувати над покликанням до священства. На завершення реколекцій митр. прот. Мирон Бендик, ректор семінарії, подякував отцю-реколектанту за молитву та змістовні духовні повчання. На знак вдячності отець-ректор вручив о. Василю Оприску памятний подарунок. Олег Бісик, студент Дрогобицької Духовної Семінарії
|