Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Братство "Введення в храм Пресвятої Богородиці" вшанувало річницю смерті свого засновника [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 23 March 2016 18:37 | |||
Розпочались поминальні заходи з панахиди, яка була відслужена у Катедральному храмі Пресвятої Трійці, і яку очолив духівник Братства владика Григорій (Комар) у співслужінні духівника семінарії о. Йосифа Бабія. У своїй проповіді владика звернув увагу на чесноту смирення, яку посідав о. Ісидор, хоча по-людськи мав чим пишатися. Проповідник закликав кожного семінариста плекати у собі цю чесноту, яка має стати основою священичого служіння, що без смирення ризикує перетворитися на "діяльність". Також єпископ наголосив, що сьогодні о. Ісидор молиться за кожного братчика, є нашим духовним батьком, вболіває над нашими духовними злетами і падіннями. Владика пригадав ще одну знаменну подію в житті нашого Братства: рівно 15 років тому відбулась перша молитва братчиків. Проповідник висловив подяку тим кільком зачинателям, чия справа, за молитвами о. Ісидора, розвивається і процвітає і по сьогодні. Відтак у актовому залі семінарії відбувся вечір пам'яті о. Ісидора Дольницького. За солодким частуванням братська спільнота ще раз пригадала собі внесок отця-прелата у розвиток нашої Церкви. Браття декламували вірші. Відтак переглянули фільм про життєвий шлях о. Ісидора. На завершення владика Григорій закликав, наскільки це можливо, наслідувати святе життя нашого Опікуна. Доказом його святості, за словами єпископа є Братство, яке сьогодні успішно діє у наших семінаріях. Див.фоторепортаж:
|