Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Антонівка і Зеленівка колядує спільно із братами з Дрогобицької семінарії |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 31 January 2012 08:35 | |||
Вже п’ятий рік поспіль брати Богдан Хом’як та Петро Маковецький святкують Різдвяні свята разом із парафіями сіл Антонівка і Зеленівка Херсонської області, на яких душпастирює о. Ігор Макар. Прибувши на ці парафії, браття зауважили позитивні зміни, що парафії ростуть та розвиваються. Оскільки на парафіях ще не створений церковний хор, основною місією семінаристів було супроводжувати співом усі богослужіння. Також з отцем парохом вони відвідали домівки парафіян, щоб колядою привітати родини з Різдвом Христовим. «Радіємо з того, що маємо можливість послужити людям на шляху їхнього воцерковлення і краще збагнути потреби та виклики для душпастиря на теренах Південної України,» – діляться враженнями семінаристи Богдан та Петро.
|