РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
До семінарії завітав "хазяїн сопілки" [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 17 жовтня 2012 17:35 | |||
![]() Звертаючись до семінаристів, п. Михайло сказав, що, незважаючи на те, що за свою творчу і викладацьку діяльність йому доводилось бувати в різних аудиторіях, він вперше виступає перед майбутніми священиками. Він побажав семінаристам бути добрими та активними душпастирями, оскільки сьогодні український народ, а особливо молодь, дуже потребує духовного провідництва.
Завершилась тепла зустріч бурхливими оплесками та многоліттям п. Михайлу Тимофіїву і спільною фотографією.
Див. фоторепортаж:
Біографічна довідка
Михайло ТИМОФІЇВ народився 24 жовтня 1944 р. в с.Мишині на Коломийщині. Музичною творчістю займається ще з дитячого віку, коли він зацікавився традиційними народними духовими інструментами (фрілка, сопілка, дримба, тилинка). Музичну освіту здобував у Коломиї. В 60-70 рр. ХХ ст. працює в навчальних закладах м.Дрогобича як керівник оркестру українських народних інструментів та викладач. У Дрогобицькому Будинку працівників освіти у 1970 р. організовує перший оркестр українських народних інструментів "Заграва". Згодом працює на Гуцульщині. Крім творчої та викладацької діяльності, значне місце займає науково-дослідна робота в галузі народної творчості.
|