Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У Дрогобичі відбулась хресна дорога [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 20 March 2017 18:20 | |||
Розпочалась молитовна хода біля Катедрального храму Пресвятої Трійці, де ще задовго до початку хресної дороги почали збиратись дрогобичани. Духовні науки, які були виголошені духовенством цієї хресної ходи, присвячені постаті патріарха Йосифа (Сліпого), з дня народження якого минає 125 років. Перед початком наук священики зачитували слова із заповіту патріарха Йосифа і ділились своїми думками, як слід розуміти їх у сьогоденні. Багатотисячна колона молільників, пройшовши центральною частиною Дрогобича, завершила ходу там де і розпочала - біля Катедрального храму Пресвятої Трійці. На закінчення до народу звернувся владика Ярослав (Приріз), який коротко розповів про нелегке життя Патріарха, наголошуючи на його духовній силі, яка допомогла витерпіти страждання та поневолення, а також залишатись вірним слугою, в’язнем Христа ради. Семінаристи взяли активну участь у хресній ході, супроводжуючи її духовними піснями, а також несучи хрест та озвучувальну апаратуру. Див.фоторепортаж:
|