Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Пам'ятна академія семінаристів у селі Медвежа [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 20 March 2017 21:49 | |||
Розпочалась академія з молитви "Отче Наш", яку виконав семінарійний октет. Опісля до слова був запрошений адміністратор місцевої парафії св. Миколая о. Михайло Коліщак, який є духівником ДДС, а також ініціатором даного виступу. Мистецьке дійство було побудоване на спогадах самого Патріарха Йосифа. Семінаристи змалювали той важкий період часу, коли патріарх зазнавав поневолень від рядянської влади, яка неодноразово пропонувала перейти йому на православ'я, а отримавши відмову - засудила на заслання. Також до слова був запрошений викладач історії ДДС п. Ігор Бриндак, який розповів про нелегке життя Патріарха Йосифа, наводячи чилало прикладів з його життя. По завершенні о. Михайло та сільський голова від імені громади подякували семінаристам за незабутні враження, які виникли у присутніх під час перегляду, та побажали їм успіхів у навчанні та духовному житті. Див.фоторепортаж:
|