Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбулась зустріч з владикою Степаном (Меньком) [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 23 March 2017 21:39 | |||
Насамперед до слова був запрошений владика Степан, який провів екскурс в історію Донецького екзархату, створеного 2 квітня 2014 року шляхом поділу Донецько-Харківського екзархату. Донецько-Харківський екзархат було офіційно засновано 11 січня 2002 року, а інтронізація (введення на престіл) владики Степана відбулась в Храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у м. Донецьк, 12 травня 2002 року, в присутності Блаженнішого Любомира Гузара, Апостольського Нунція Миколая Етеровича, багатьох єпископів та священиків. На даний час владика не може служити в Донецьку через напружену ситуацію в місті. А тому осідком екзарха з благословення Глави й Отця УГКЦ тимчасово є м. Запоріжжя, де він часто проводить богослужіння. Далі владика Степан передав слово о. Тарасу Буричку, який досить активно працює на місійних теренах та зусиллями якого за неповний рік був побудований храм Верховних апостолів Петра і Павла в м. Токмак. Отець Тарас розповів про свою пастирську діяльність, показавши слайд-шоу, на якому були представлені різного роду заходи. Гості відзначали, що перспектива розвитку УГКЦ є велика, але констатували недостатню кількість священнослужителів. По завершенні з подячним словом виступили владика Григорій (Комар) та ректор семінарії о. Мирон Бендик, які висловили щиру подяку владиці Степану і о. Тарасу за візит та запрошення семінаристів до служінь на місійних теренах, а також за відвагу, яку вони проявляють на користь нашої Церкви, та побажали плідної праці. Див.фоторепортаж:
|