Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
З'явився перший відеокліп за репертуаром хору ДДС "Оранта" [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 09 October 2020 10:37 | |||
На початку презентації о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, розповів про те, як виник задум цього проекту, який реалізовується завдяки підтримці команди «Молодіжного телебачення», яке діє при Єпархіальній комісії у справах молоді СДЄ (Голова – о. Андрій Бунь). Ідея аудіо- та відео-запису напрацювань семінарійного хору виникла як спроба поділитися з широким загалом творчими доробками семінаристів у рамках підготовки до святкування 25-ліття ДДС, яке сповнюється у 2021 р.Б. Цей відеокліп та інші медіапроекти ДДС можна переглянути на медіаресурсах Дрогобицької духовної семінарії.
Також підписуйтесь і слідкуйте за цікавинками тут: ~ Facebook: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/ ~ Instagram: https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/ Просимо долучитися до жертводавців нашої Духовної семінарії і таким чином допомогти у підготовці Христового священства: = картка - 4102 3251 2402 6311
|