РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи VI курсу ознайомились з напрямками діяльності благодійного фонду «Карітас СДЄ УГКЦ» |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 13 вересня 2022 17:44 | |||
Розпочали екскурсію з молитви в каплиці, що розташована в приміщенні «Карітасу». Опісля молитви, браття мали змогу почути історію про зародження цього благодійного фонду, як реалізуються численні благодійні проекти «Карітасу» та про досягнення, які були здійснені. Згодом семінаристи вирушили до медичного центру імені Івана Хрестителя. Працівники центру розповіли про медичну допомогу, яку надають для найбільш вразливих верств населення та внутрішньо-переміщених осіб України внаслідок воєнної агресії Росії, про проведення психологічної допомоги та різного роду медичні дослідження пацієнтів. Семінаристи дізнались, як допомагають ВПО (Внутрішньо-переміщеним особам), зокрема постраждалим у війні, змогли наочно побачити, як проводиться їх реєстрація, та поспілкуватись з волонтерами з Польщі. Також шестикурсники відвідали спільноту «Дивовижні долоні», медійний центр, християнське кафе «Витанія», а також дізнались про проєкт «Протидія торгівлі людьми». На завершення семінаристи побували у центрі видачі гуманітарної допомоги для ВПО, де змогли наочно побачити, яким чином організація «Карітасу» допомагає постраждалим у війні та всім потребуючим.
|