РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінарійна спільнота відзначила завершення 2022-2023 навчального року |
Неділя, 18 червня 2023 15:40 | |||
17 червня 2023 р. Б. семінарійна спільнота з нагоди завершення навчального року провела час з відпочинком у Реколекційно-просвітницькому центрі "Еммануїл". Студенти, викладачі та управа ДДС спільно пообідали та отримали можливість поспілкуватися у більш неформальних умовах. За приготування та організацію святкової трапези традиційно відповідали брати V курсу. Після спільної молитви їжу поблагословив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії та духівник Братства Введення в храм Пресвятої Богородиці, що діє при нашій семінарії. Через несприятливі погодні умови семінаристам не вдалось провести цей час на свіжому повітрі, однак це не завадило їм отримати позитивні емоції від спілкування один з одним та вкотре подякувати Богові за спільно проведений навчальний рік, а викладачам, духівникам та управі ДДС – за духовний та інтелектуальний провід. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|