Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
З вітаннями для матері |
![]() |
![]() |
![]() |
Брати – семінаристи щиро вітали своїх матерів, які були запрошені на свято і приготували для них цікаву святкову програму виступу. У святі, зокрема, представили свої таланти семінарійні віртуози пісні та слова. Концертна програма була розпочата вступним словом нашого вже давно незмінного ведучого Дмитра Сенейка. Як і на кожному святі свій талант представив і семінарійний гурт ”Quo Vadis ”, який вже не перший рік своїми старими та новими піснями щиро вітає найрідніших їм людей. Гумористи Тарас Плетеня та Іван Рубель веселими гуморесками дарували матерям момент радості та усмішку. Родзинками концертної програми став дебют акапельного квінтету «Шпіваки», які в своїй оригінальній обробці виконали українські пісні, а також всіх приємно вразив дует у складі Петра Маковецького та Миколи Витівського, які на акустичних гітарах вітали матерів чудовим інструментальним пупорі. А юний поет, семінарист 1 курсу Андрій Лінинський, присвятив матерям власного вірша. Наприкінці святкової програми брати подарували своїм матерям, а також працівницям семінарії, троянди.
|