РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Не ставмо крапку! |
![]() |
![]() |
![]() |
Микола ВИТІВСЬКИЙ Ми ставим крапку… Це кінець… Надія в нас чомусь вмирає, Та й мрії всі звелися нанівець… Усе… Лиш день за днем минає… Так, мабуть, каже кожен, У кого опустились руки, Хто з розпачем боротися не може, Не хоче жити через ці душевні муки. Страшний це розпач! Пекучий біль розчарування! Зневіра й плач… Це темряви бажання… Це бажання заховатись, Втекти від рідних, друзів й ворогів, Це мрія непробудно спати, Пристать до ночі берегів. Та в світі ж так багато світла! О нерозумне ти дитя! Ти вибрать хочеш існування, Не знаючи ціни життя… Тобі здається, Бог тебе покинув? Чи впевнений, що одинокий ти? Це ж розпач твій тебе поглинув Й тепер в полоні ти у самоти. Та це ж неправда, це – обман! Відкрий своє серденько друзям, І зрозумієш, що не сам… Тоді побачиш й Бога там. М. Витівський. Не ставмо крапку! // Слово № 2 (39) (2009) с. 50
|