РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійні поїздки дрогобицьких семінаристів у пасхальному часі у 2010 р.Б. |
З перших років існування Дрогобицької Духовної семінарії однією з її характерних особливостей є місійна діяльність її семінаристів. Вже стало доброю традицією, що в період різдвяних, пасхальних та літніх канікул студенти різних курсів рушають з місійними поїздками в різні куточки на Сході України й поза її межі (Росія, Казахстан). Там вони надають посильну допомогу місцевим греко-католицьким громадам: супроводжують своїм співом богослужіння, проводять катехизації та молодіжні табори, виконують іншу важливу роботу… Для майбутнього священика це добра нагода пізнати потреби УГКЦ, щоб потім, вже як душпастир, простягти свою руку допомоги, або самому звершуючи священиче служіння на місійних територіях, або підтримуючи місцеві громади іншим чином.Цьогорічних Великодніх свят семінаристи Дрогобицької семінарії відвідали терени Центральної, Східної та Південної України. Метою їхніх відвідин було місійне служіння та допомога в організації літургійних богослужень, які припадають на час Страсного та Світлого тижнів. Ось перелік осіб і регіонів, де побували семінаристи Дрогобицької Духовної Семінарії: Київська область (м. Вишгород, м. Ірпінь, м. Фастів), Дніпропетровська область (м. Першотравенськ), Донецька область (м. Донецьк, м. Харцизьк), Житомирська область (смт. Великі Коровинці), Полтавська область (м. Кременчук), Херсонська область (м. Скадовськ, с. Сонячне, с. Федорівка, с. Червона Поляна, с. Антонівка, с. Зміївка, с. Тарасівка, с. Птахівка), АР Крим (м. Євпаторія), м. Запоріжжя, м. Кіровоград.
Фопорепортаж про поїздки див. за цим посиланням.
|