РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великодні місії в м. Євпаторія, м. Севастополь та смт. Чорноморськ |
![]() |
![]() |
![]() |
Для семінаристів Ростислава Приріза і Андрія Мельничука святкування Пасхи у 2010 полягало у місійному служінні в місті Євпаторія, де парохом греко-католицької громади є о. Богдан Костецький. Хоч парохія там ще дуже молода, (цього року сповниться п’ять років від часу заснування), проте дуже відчутною є дія Божої благодаті. Це проявляється в духовній поставі людей. Помітно як громада збільшується кількісно (на Великдень було близько 80 чоловік). Крім служіння в м. Євпаторія, скористались також можливістю познайомитися та спільно молитись із громадами м. Севастополя та смт. Чорноморськ. Всіх їх об'єднує прагнення будувати храми, а також, за їх словами, розбудовувати внутрішній храм своєї душі. Після цих місій, як і після усіх попередніх, повертаються семінаристи збагаченими духовно, з новим досвідом, приємними враженнями від гостинності, взаємоповаги і любові тамтешніх людей. Хочеться передати їхнє щире прагнення до глибшого духовного життя, яке виражається у вдячності, а також запрошенні служити для них на цих теренах.
|