Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Презентація книги “Пацлавська Кальварія і чудотворна ікона Богородиці” |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 12 September 2023 17:15 | |||
Після вступної молитви, голова місцевого осередку УБНТ та модератор засідання о. Іван Гаваньо, викладач ДДС, зробив невеликий екскурс в минувшину, охарактеризувавши дослідження о. Михайла Олійника як представлення феномену паломницьких місць. Автор книги розпочав презентацію з власних спогадів про Українську Кальварію, які й дали поштовх детальнішому зацікавленню даною тематикою. Жоповідач епізодично виклав зміст книги і тим самим представив значущість цього паломницького центру у минулому та в сучасності. "Це дослідження було зроблене найперше, щоби люди знали, що ми маємо таке величне місце молитви, - підсумовує о. Михайло, - щоби ми пам’ятали свою культуру, а найголовніше, щоб про Українську Кальварію дізналася молодь". Відтак у рамках рубрики "Питання-відповідь" доповідачеві могли поставити питання будь-хто із залу присутніх. Відбулася цікава дискусія, яка дала можливість присутнім здобути глибше розуміння своєї Києво-Галицької традиції. О. Іван Гаваньо у завершальному слові зазначив: "Биличі, Грушів, Самбір, Кальварія та інші паломницькі святині у свій час стали форпостами української нації, яка переживала поневолення. Тепер вони потребують оновлення, після якого народ продовжить утверджуватися серед інших вільних європейських народів". Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK:ÂÂÂÂ https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|