... Літня сесія в Малій семінарії [ФОТО]

< травня 2019 >

Літня сесія в Малій семінарії [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Субота, 25 травня 2019 19:32

alt24 травня 2019 року Божого завершився навчальний рік у Малій семінарії, яка функціонує при Дрогобицькій духовній семінарії. Підсумком цього семестру стало демонстрування знань, які учні отримали протягом півріччя. Особливий день видався для братів третього курсу, які стали випускниками Малої семінарії.

Після перевірки знань учнів чекала приємна та піднесена мить – вручення свідоцтв про завершення Малої семінарії. Урочистий процес розпочався із привітального слова проректора із навчальної частини о. Романа Андрійовського, який щиро привітав наших випускників із завершенням плідної праці та заохотив до подальшої праці та молитви.

Разом із тим, о. Роман подякував братам-викладачам, які здійснювали свої виклади, ділилися власним досвідом, а також допомагали хлопцям утвердитися у їхньому покликанні і ознайомитися із цікавим життям семінариста.

На завершення промовець запросив усіх вступити на підготовчий курс до нашої семінарії, а тим, хто вирішив не вступати до семінарії, залишатися надалі зразковими християнами. Опісля о. Роман кожному особисто вручив диплом, а також пам’ятний дарунок – альбом про історію та діяльність нашої семінарії. Фінальним акордом стала спільна фотографія отця, братів-викладачів із випускниками та спільна молитва.

Див.фоторепортаж: