... Учні Малої семінарії відвідали древній храм
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< жовтня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Учні Малої семінарії відвідали древній храм PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 08 жовтня 2021 18:27

ekskursiya maloyi seminariyi 2021Не одними уроками, а й пізнавально-розважальним життям сповнене життя Малої семінарії. Так доброю традицією є ініціатива братів-вчителів організовувати для «малих» семінаристів екскурсії, поїздки й інші цікаві заходи. Цього разу, 8 жовтня 2021 р.Б., всі разом вирушили на екскурсію в храм св. Юрія в Дрогобичі.

Спочатку о. Ігор Цмоканич, викладач семінарії, цікаво розказав відвідувачам про цей старовинний храм й історію його збудування, а також представив тематику розписів. Після цього отець Ігор очолив молитву-благословення для дітей, молоді та семінаристів. Спільно помолившись, захід продовжився на території пам’ятки архітектури. Брати зачитували різні загадки, ставили учням різні питання на церковну тематику, а за правильні відповіді були винагородженні солодощами та образками.

Щиру подяку складаємо: за усіляке сприяння - працівникам музею «Дрогобиччина», який опікується цим давнім греко-католицьким храмом; отцю Ігорю Цмоканичу – за молитву та веселу, пізнавальну екскурсію, а всім учасникам – за гарний настрій.

Нагадуємо, у Малій семінарії, яка діє при Дрогобицькій духовній семінарії, навчаються учні 7-10 класів середньоосвітніх навчальних закладів. Метою цих занять, які проводять семінаристи старших курсів, є ознайомити юнаків з елементами церковного віровчення та літургійної традиції. Уроки відбуваються щоп'ятниці з 15:30 до 18:00 і є безкоштовними.

Про храм:
Церква святого Юра в Дрогобичі — пам'ятка галицької дерев'яної архітектури кінця XV — початку XVI століть, яку в 2013 році внесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це один з найкраще збережених давніх греко-католицьких храмів, який належить до числа цінних пам'яток сакральної архітектури України. Збудована в XV столітті, кілька разів перебудовувалася й остаточних архітектурних форм їй надав талановитий український будівничий Григорій Тесля з Дрогобича. Є частиною відділу дерев'яної архітектури музею «Дрогобиччина».

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA