... Відвідини стародавніх церков

< грудня 2009 >

Відвідини стародавніх церков PDF Друкувати Електронна адреса
Четвер, 03 грудня 2009 13:11
храм Святого Юра21.03.2009 р. Б. – відбувся похід учнів Малої семінарії в дерев’яні храми Святого Юра і Воздвиження Хреста Господнього в Дрогобичі. В поході взяли участь дев’ятеро хлопців, а супроводжували їх брати-семінаристи Петро Сюсько, Святослав Кашеба, Руслан Гедз, Сергій Паламарчук. Усі з великим зацікавленням слухали
розповіді екскурсоводів в храмі Святого Юра. Не меншу увагу викликали старовинні храмові розписи, іконостас, та й сама присутність у цій святині навіювала благоговійні відчуття. Тож наприкінці екскурсії учні разом з семінаристами і екскурсоводами помолились «Отче наш» і «Богородице Діво», оточені ликами Господа Бога, Пресвятої Богородиці та святих, котрі величаво споглядали з ікон і настінних розписів.
В храм Воздвиження Хреста Господнього, на жаль, не вдалося зайти, оскільки його на цей час зачинено на реставрацію. Втім роздивитися особливості його архітектури і зробити фото не складало жодних труднощів.
Насамкінець усі попрощавшись розійшлися по домівках.
Учні Малої семінарії, котрі взяли участь в поході: Іван Сов’як, Василь Славич, Юрій Ковалів, Тарас Зінченко, Олег Войцеховський, Павло Яворський, Андрій Хомин, Іван Хомин, Ігор Амброз.