РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Відвідини стародавніх церков |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 03 грудня 2009 13:11 | |||
![]() розповіді екскурсоводів в храмі Святого Юра. Не меншу увагу викликали старовинні храмові розписи, іконостас, та й сама присутність у цій святині навіювала благоговійні відчуття. Тож наприкінці екскурсії учні разом з семінаристами і екскурсоводами помолились «Отче наш» і «Богородице Діво», оточені ликами Господа Бога, Пресвятої Богородиці та святих, котрі величаво споглядали з ікон і настінних розписів. В храм Воздвиження Хреста Господнього, на жаль, не вдалося зайти, оскільки його на цей час зачинено на реставрацію. Втім роздивитися особливості його архітектури і зробити фото не складало жодних труднощів.
Насамкінець усі попрощавшись розійшлися по домівках. Учні Малої семінарії, котрі взяли участь в поході: Іван Сов’як, Василь Славич, Юрій Ковалів, Тарас Зінченко, Олег Войцеховський, Павло Яворський, Андрій Хомин, Іван Хомин, Ігор Амброз.
|