РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Паломництво до Унівської лаври |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 03 грудня 2009 13:13 | |||
![]() Учнів супроводжувало двоє семінаристів (Петро Сюсько та Сергій Паламарчук). Для поїздки було замовлено автобус, а в монастирі забезпечено нічліг і харчування. Виїзд з Дрогобича від приміщення семінарії відбувся 02.05.2009 р. о 17.00, а повернення в Дрогобич – 03.05.2009 р. прибл. о 17.00. Метою поїздки було духовне збагачення її учасників, знайомство з життям монахів в Унівській обителі, молитва у цьому святому місці.
В суботу ввечері, прибувши до місця призначення, учасники поїздки мали змогу молитися вечірню, яка на той час правилася в монастирському храмі. Повечерявши, всі насолоджувались свіжим вечірнім повітрям, прогулюючись навколо монастиря. В неділю в храмі бл. свящмуч. Климентія відбулася архиєрейська Божественна Літургія, очолювана преосвященнішим владикою Юліяном (Вороновським), архимандритом монахів Студійського уставу. Урочиста Служба Божа відбувалась з нагоди конференції, присвяченій Митрополиту Андрею (Шептицькому), на яку прибули й представники родини Шептицьких з Польщі. Під час Літургії владика Юліян уділив єрейські свячення одному з монахів, а ігумен Унівської обителі о. Венедикт постриг у монахи о. Андрія Федуна, випускника і колишнього префекта Дрогобицької Духовної Семінарії, нарікши його іменем Аліпій.
|