РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Підготовчі курси |
![]() |
![]() |
![]() |
Підготовчі, або нульові, курси при Дрогобицькій Духовній Семінарії були створені у 1997 р. Їх завданням є підготовляти майбутніх абітурієнтів через надання їм знань, необхідних для вступу до семінарії. На ці курси приймаються особи чоловічої статі віком від 16 до 29 років. Приєднатись до числа слухачів підготовчих курсів можна у будь-який момент, досить тільки звернутись в Ректорат Дрогобицької Духовної Семінарії (вул. Д. Галицького 2, тел. (244) 2-17-04) та подати необхідні документи – заяву на ім’я ректора та рекомендацію від власного пароха. Навчання – безкоштовне. Навчання на підготовчих курсах має вечірню форму. Заняття відбуваються кожної п’ятниці з 15 до 18 години. Термін навчання – один академічний рік. Слухачі курсів мають лекції з таких предметів: катехизм, літургіка, Святе Письмо і історія Церкви. Наприкінці курсів здаються іспити з вищеперелічених предметів і ті, хто всіх їх здасть на «відмінно», при вступі в Дрогобицьку Духовну Семінарію отримає додаткові 0,5 бала, котрі враховуватимуться при конкурсі. Відвідування підготовчих курсів не є обов’язковою вимогою для вступників до семінарії, проте досвід показує, що ті, хто їх закінчили, є краще підготовленими до вступних іспитів. |