... Останній дзвоник у Малій Семінарії

< червня 2010 >

Останній дзвоник у Малій Семінарії PDF Друкувати Електронна адреса

01 червня 2010 у ДДС відбулось урочисте вручення Свідоцтв про закінчення Малої семінарії. Вручення здійснив префект з навчальної частини Дрогобицької Духовної Семінарії д-р Роман Андрійовський, сказавши привітальне слово. До привітань приєдналися семінаристи, котрі провадили уроки для учнів Малої семінарії.

Цьогоріч Малу семінарію закінчили п’ятеро учнів, котрі щоп’ятниці упродовж трьох навчальних років відвідували уроки з історії церкви та інших церковно-обрядових предметів. Наступного року випускники Малої семінарії будуть мати нагоду прослухати підготовчий (нульовий) курс ДДС, а ще через рік, після закінчення нульового курсу та загальноосвітньої школи (отримання документу про середню освіту), матимуть змогу поступати до нашої семінарії.
Щиро вітаємо випускників, бажаємо, щоб іскра Божої любови і прагнення служити ближнім не згасали в їхніх серцях!

Докладніше про Малу семінарію читайте за цим посиланням, а про підготовчий курс - тут.