ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 2 червня по 4 липня 2025 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 7-8 липня 2025 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 21/06 Шістнадцять семінаристів отримали дипломи і нижчі свячення [оновлено, додано ВІДЕО]
- 02/06 Читайте новий випуск семінарійного часопису «Слово»
- 27/05 Пам'ятний подарунок від випускників ДДС
Найпопулярніше
- ЕФФАТА ДДС: "Взаємодія віри і науки на прикладі святої Гільдеґарди з Бінгена" (випуск №36) [ВІДЕО]
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
Пасхальні відвідини Донецької області [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 21 квітня 2015 15:09 | |||
Парафіяни початково гуртувалися навколо помешкання священика, з плином часу міська влада виділила земельну ділянку для потреб громади. Спочатку постала тимчасова капличка, проте число вірних збільшувалося, тому отець разом з вірними дозріли до побудови величного храму, оздоблення якого триває досі. Першими, хто відгукнувся на проповідь Слова Божого, були переселенці з Галичини, проте Слово Господнє, яке є «живе і діяльне», проросло і в серцях безбожників, комуністів. Також вірні Київської Церкви нез'єдинених ієрархій поступово почали бачити себе у лоні «Святої Апостольської Церкви». Отець Іоан попри своє українське прізвище є росіянином. Виховуючись у радянській сім'ї, юний Іван не чув про Бога. Проте щасливий випадок закинув його родину з Мурманська до Надвірної Івано-Франківської обл., де в школах починали вводити курс Християнської етики. Одного разу до школи завітали семінаристи. Вони розкривали тему «Божа Любов». Так почалось воцерковлення майбутнього пастиря. Брат Мар'ян прибув на парафію в страсну п’ятницю, спільно молився, супроводжував співом богослужіння, виголосив промову про життя семінарії і Церкви. Освячення Великодніх «приносів» почали у суботу, де в одному з мікрорайонів міста зібралося близько 250 чоловік. Богослужіння празника Воскресіння Христового почалися опівночі, участь в них взяли участь близько ста парафіян, після чого знову було освячено паски. Потім відвідали місця перебування українських воїнів, блок-пости, де молилися, спілкувалися і на пам'ятку дарували іконки, календарі, Біблії. Також в Неділю Воскресіння були запрошеними на храмовий празник римо-католицької парафії Божого Милосердя м. Красноармійська. Вірні УГКЦ м. Димитров висловлюють подяку за дарунки з Львівщини, а саме о. Богдану Добрянському за подарований фелон і видавництву «Свічадо» за виділену літературу. Брат Мар'ян вдячний владиці Григорію (Комару) за сприяння у здійсненні поїздки, та братству за молитву. Див.фоторепортаж:
|