РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великодні місії на теренах Луцького екзархату [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 25 травня 2019 09:33 | |||
У середу Страсного тижня семінаристи вирушили в дорогу. Ввечері вони прибули до смт. Стара Вижівка, одного із районних центрів Волині. Наступного дня у місцевому храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці було відслужено Утреню Страстей Христових. Парафіяни мали можливість роздумати над хресним шляхом нашого Спасителя. У п’ятницю Страсного тижня у смт. Старій Вижівці та м. Любомль було відслужено Вечірню з виставленням плащаниці, яку брати супроводжували співом. У Велику суботу було відслужено Вечірню з Літургією св. Василія Великого на парафії смт. Стара Вижівка, а опісля в Любомлі. Парафіяни мали можливість приступити до Таїнства покаяння та Таїнства Євхаристії. Напередодні Великодня, з 22 по 27 квітня, за ініціативою о. Володимира Уляна та парафіян храму Благовіщення Пресвятої Богородиці смт. Стара Вижівка, було організовано акцію «Великодній кошик». До проведення акції долучилися організація «Червоний хрест» та місцеві магазини. Акція полягала в тому, щоб зібрати продукти харчування і відвідати самотніх, стареньких осіб, а також осіб з обмеженими фізичними вадами. Усі люди доброї волі мали нагоду скласти пожертву у магазинах, де знаходилися корзинки акції, тим самим виявляючи милосердя до ближніх. Зібрані продукти було сформовано в пакунки, а тоді розвезено потребуючим. Семінаристи як майбутні пастирі долучилися до цієї акції та мали нагоду відвідати їхні оселі, поспілкуватися з людьми, а також привітати зі святом Христового Воскресіння. У неділю опівночі розпочалися Пасхальні богослужіння у смт. Стара Вижівка, а вже о 6.00 брати молилися з вірними Любомльської парафії. Варто зауважити, що відстань між двома парафіями сягає більше 50 км. Брати висловлюють щиру подяку владиці Григорію (Комару), духівнику Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці», ректорату ДДС за можливість відвідати місійні терени, а також отцю Володимиру Уляну та їмості Юлії, які гостинно прийняли семінаристів до своєї домівки та всім парафіянам за спільні молитви, що були піднесені до Господа Бога. Отець Володимир поділився досвідом парафіяльного служіння, а також прикладом свого душпастирства заохотив братів до місійного служіння на території Луцького екзархату. Див.фоторепортаж:
|