РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи ДДС привітали жителів м. Прилуки з Воскресінням Христовим [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 26 травня 2019 13:40 | |||
Окрім даної парафії в місті функціонують 5 парафій УПЦ МП та парафія ПЦУ, римо-католицька громада, а також кілька протестантських спільнот. Місто Прилуки є районним центром Чернігівської області, залізничним вузлом, яке знаходиться на відстані 135 км від столиці України м. Києва. Населення міста на теперішній період становить близько 61,6 тис. осіб. Отець Дмитро з дружиною та маленьким сином надзвичайно привітно прийняли семінаристів до своєї домівки. Брати допомагали у прибиранні території навколо храму та супроводжували співом усі богослужіння. В сам день Пасхи у семінаристів залишилась ще одна місія - це відвідини місцевої виховної колонії. Разом з отцем брати вирушили до колонії, де відбувся Чин освячення пасок. Кожен ув'язнений отримав пасочку. Відтак на цьому у Прилуках місії братів завершились. Отримавши неоціненний досвід та море позитивних емоцій, семінаристи вирушили додому. По дорозі братчики, очікуючи прибуття потягу, мали змогу побачити красу столичного міста Києва. Брати-семінаристи виражають щиру подяку о. Дмитру Горнакевичу та його сім'ї за теплий прийом та щиру гостинність, яку вони проявили. Також братія дякує Братству "Введення в храм Пресвятої Богородиці" та ректорату ДДС за надану можливість побувати на місійних теренах. Див.фоторепортаж:
|