РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Святкування Різдва Христового у с. Петрівка Перша |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 01 лютого 2012 09:44 | |||
Семінаристи Святослав Розлуцький (ІІІ курс) та Віктор Телегій (І курс) різдвяні місії проводили у селі Петрівка Перша Донецької області, Олександрівського району у храмі Різдва Івана Хрестителя. Адміністратором парафії є о. прот. Віктор Коханський. Протягом десяти років перебування на парафії він щиро та з любов’ю приймає семінаристів з західних терен України. На цих теренах брати побували вперше, де мали змогу почерпнути досвід місійного життя і власними очима побачити становище УГКЦ на Сході. В часі Різдвяних свят браття брали участь у богослужіннях, а також разом з парафіянами несли вістку про народження Ісуса Христа по домівках вірних, співаючи колядки, а також відвідували й дві інші парафії отця Віктора. Різдвяні вакації братів на Донеччині тривали лише 7 днів, однак їхні серця переповнені Різдвяною радістю. «Приємно було зустріти наших земляків, які були депортовані внаслідок тоталітарного режиму. Висловлюємо вдячність Братству Семінарії та духівнику о. Григорію за надану нам можливість відсвяткувати Різдво разом з нашими громадами на сході України,» – відгукуються про місії брати Святослав та Віктор.
|