РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Найпопулярніше
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
Семінаристи пом'янули Героїв Небесної Сотні [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 21 лютого 2018 20:52 | |||
Прийшли вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні представники місцевого управління, студенти, школярі, миряни. По завершенні панахиди з промовою виступили о. Ігор Цмоканич, викладач семінарії, та мер міста п. Тарас Кучма. Опісля студенти Дрогобицького державного музичного коледжу ім. В. Барвінського виконали молитовний гімн "Боже великий, єдиний". Відтак до пам'ятного знаку молільники поклали квіти пам'яті та засвітили лампадки. Див.фоторепортаж:
|