РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбувся вечір «Прощання з колядою» [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 16 лютого 2020 12:41 | |||
Відтак першими мали змогу виступати брати VI курсу, які розкрили значення свята Різдва Христового через літургійні тексти та колядки. Cемінаристи V курсу потішили присутнім своїм співом, виконавши коляду «Нова радість стала». Студенти IV курсу зворушливо виконали «По всьому світу новина», а від братів III курсу дзвінко залунали дві колядки: «Хай Ісусе мале дитя» та «Добрий вечір тобі, пане господарю». Семінаристи II курсу чудово прикрасили вечір щедрівкою «Щедрий вечір (Небо ясні зорі вкрили)». Наступними виступили першокурсники із чарівною колядою «В Вифлеємі радість стала». Вечір доповнив семінарійний квартет братів III курсу, який захопив усіх присутніх виконанням колядки «Небо і земля» у власній обробці. Естафету перейняв інший колектив – секстет «Тавор», у виконанні якого прозвучали три твори: «Ой новина новина», «В яслах Вифлиємських народився, «Срібні сани». У завершальному виступі семінарійний октет виконав колядки «Три славнії царі» та всесвітньо відомий «Щедрик». Наприкінці о. Василь Чава, проректор з виховання, висловив вдячність усім організаторам та учасникам вечора та наголосив на тому, що прослава Бога в колядках та щедрівках справді принесла велику радість семінарійній спільноті. Опісля всі присутні подякували Богу, заспівавши коляду востаннє в цьому році. Див.фоторепортаж:
|