РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Владика Степан (Сус) розповів семінаристам про діяльність Пасторально-міграційного відділу УГКЦ [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 18 лютого 2020 15:55 | |||
Єпископ наголосив на важливості загального ознайомлення із місійністю УГКЦ для того, щоб кожен сучасний студент семінарії усвідомив відповідальність за Церкву. Відтак о. Андрія Гах, секретар ПМВ УГКЦ коротко розповів про історію та першу мету заснування ПМВ. Священник поділився своїм досвідом спілкування з українськими греко-католиками за кордоном. Отець Андрій наголосив на тому, що ці люди духовно спраглі, бо не мають можливості почути Боже Слово. Секретар також розповів про різні заходи, які організовують співробітники ПМВ УГКЦ. Наприкінці о. Андрій Гах закликав семінаристів робити усе, що вони спроможні. Наступним виступив референт ПМВ УГКЦ о. Роман Ільницький, випускник Дрогобицької семінарії. Він спонукав братію не боятись та бути відкритим, щоб послужити Богу та людям на місійних теренах. У завершальному слові о. Мирон Бендик, ректор семінарії, наголосив на великому позитиві місійного служіння священника на основі власного досвіду душпастирювання за кордоном. «Таке служіння - це запорука отримання панорамного бачення культури іншого народу», - підкреслив ректор. Відтак семінарійна спільнота подарувала шановним гостям декілька наукових доробків семінарайної спільноти, після чого було зроблено пам’ятне фото. Див.фоторепортаж:
|