РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінаристи помолились Вечірню з Литією у свято Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною |
Четвер, 22 грудня 2022 17:08 | |||
21 грудня 2022 р. Б. у каплиці Дрогобицької духовної семінарії з нагоди свята Зачаття св. Анни була звершена Вечірня з Литією. Богослужіння очолили префекти ДДС: о. Роман Копач у співслужінні о. Богдана Хом'яка. По завершенню Вечірні під спів Величань відбувалося мирування вірних. "Достойно воно, щоб Жінка, єдино вибрана, з благословенним її Плодом непорочно зачалась, щоб припинити хвальбу сатани, немовби Матір Божа була будь-коли під його владою. Це Господь так ізволив й уклав усе премудро. Йому слава й похвала!", – литійна стихира свята. Останнього разу семінаристи молилися Вечірню з Литією у переддень свята Миколая. Більше за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2789-vechirnya-z-lytiyeyu-u-peredden-praznyku-svyatoho-mykolaya-2022.html Більше про традиційне щорічне святкування Дня святого Миколая у ДДС за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2790-u-seminariyi-proyshla-humorystychna-vystava-z-nahody-svyata-mykolaya-2022.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|