РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Представники Дрогобицької семінарії взяли участь в урочистостях з нагоди 240-ліття заснування ЛДС [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 03 грудня 2023 21:38 | |||
В рамках пізнавальної частини п. Олег Турій, проректор Українського Католицького Університету, директор Інституту історії Церкви, виступив із доповіддю на тему: "Львівська духовна семінарія і українське національне відродження у ХІХ ст.", о. Василь Гаранджа, докторант Українського Католицького Університету – із темою: "ЛДС як осередок розбудови українського академічного життя в Галичині у першій половині ХХ ст.", а о. д-р Ігор Бойко, ректор ЛДС представив тему: "Завдання Церкви у воєнний та післявоєнний час". Наукові доповіді чергувалися із виступами семінарійних вокальних колективів, що складалися з одного духовного твору та одного національно-патріотичного. Октет ДДС виконав Анафору (муз. бр. Дмитро Витівський) та пісню "Ой, у лузі червона калина" (обр. бр. Василь Коваль та Дмитро Витівський). Виступ октету ДДС
На завершення святкової академії хор ЛДС та всі колективи-гості спільно виконали Гімн України з диригуванням п. Богдана Притули, керівника хору Львівської семінарії. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|