РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Богослужіння у День посту і молитви з нагоди другої річниці повномасштабної війни |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 24 лютого 2024 22:18 | |||
"Ми нині підносимо молитву за наших полеглих воїнів, за наших героїв, щоб Господь Бог їм дарував Небесну батьківщину; щоб вони знайшли упокоєння для своїх безсмертних душ у Божому Царстві; і щоб вони, які прийшли до небесного українського війська, з Неба допомогли нам подолати того ворога, того московського окупанта, який повстав проти людяності і проти Божих законів", – сказав вл. Григорій під час проповіді. Після богослужінь при сприянні військових адміністрацій відбувся захід пошанування пам'яті загиблих героїв в актовому залі Дрогобицької семінарії, зокрема, за участю семінарійного вокального квартету. На завершення присутні мали спільну трапезу та нагоду поспілкуватися. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|