РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Відбулася традиційна єпархіальна проща до чудотворного місця у с. Грушів |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 20 травня 2024 19:54 | |||
Ввечері у суботу, 18 травня 2024 р.Б., у Грушівській святині семінарійна спільнота традиційно розпочала загальноєпархіальну прощу Великою Вечірнею з Литією та Акафістом до Пресвятої Богородиці, прославленої в Грушівській чудотворній іконі, яку очолив о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, у співслужінні духівника о. Михайла Коліщака та префекта о. Богдана Хомʼяка. У неділю шлях пішої прощі до грушівської святині пролягав від Катедрального храму Пресвятої Трійці м. Дрогобича. Учасники ходи вирушали зранку, аби згодом долучитися до Архиєрейської Літургії та скористати з Таїнств Сповіді та Євхаристії. Семінаристи допомогли у проведенні духовної мандрівки, зокрема, несучи прочанський хрест й громофони та супроводжуючи співом. Тим часом у Грушеві відбувалося моління Утрені, Молебню до Божої Матері, І Часу та Чину водосвяття, яке очолив о. Богдан Хом'як, префект ДДС. Спів вели дрогобицькі семінаристи. Згодом на Літургії під час проповіді вл. Ярослав звернув увагу на значення післяпасхального періоду та цієї неділі зокрема: «Цими днями Свята Церква продовжує звеличувати Празник усіх празників – Христове Воскресіння. Апостол Павло писав, що без воскресіння марною є наша віра. Тому Церква запозичує методологію Ісуса, Який ще сорок днів продовжував утверджувати учнів та апостолів у Своєму воскресінні. Ми зараз також проживаємо цей період, тому просімо жінок-мироносиць, яким присвячена сьогоднішня неділя, щоб разом з ними йти дорогою до Господа, а згодом й свідчити живого Бога на стежках свого життя. Стараймося наслідувати приклад мироносиць. Будьмо мужні, аби вірити у воскресіння». Трансляцію богослужінь здійснив єпархіальний медіацентр «Благовіст», адміністратором якого є о. Андрій Бунь. Минулого року проща відбулася 14 травня, у День Матері. Більше за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2842-seminariya-doluchylasya-do-proshchi-z-drohobycha-v-hrushiv-2023.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|