РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Найпопулярніше
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
Малий підручник для вжитку провідників і членів Архибратства Божої Матері Неустанної Помочі основаного при церкві оо. Редемптористів у Станиславові |
![]() |
![]() |
![]() |
Категорія:
Проект "Оцифрована спадщина" > Духовність
Сторінки: 88
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1938
Link:
![]() |
Візитів: 36537 | |
Опис
Книжечка, видана "Союзною друкарнею" у Станиславові (тепер - Івано-Франківськ) за благословення владики Івана (Латишевського), єпископа-помічника Станиславівської Єпархії, містить історію та статути Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі, яке було засноване Чином Найсвятішого Ізбавителя у 1927 року в цьому ж місті з метою пожвавлення духовного життя мирян на галицьких парохіях. Видання також містить молитви та пісні, корисні для використання членами Архибратства. У книжечці читаємо: "Закладаючи це нове братство мали ми намір зарадити особливим потребам вірних грецького бряду а саме у надії згуртувати багато душ у першу чергу таких, що брали участь у св. Місіях голошених оо. Місіонарами Ч. Св. Ізбавителя, щоби за Неустанною Поміччю Божої Матері вели життя більш совершенне через часте принимання св. Тайн. Одобрене наперід місцевим Ординаріятом братсво дістало опісля також потвердження Ексцеленції Впреосвщ. Митрополита Андрея Шептицького та Ексцеленції Преосв. Йосафата Коциловського, єпископа перемиського. Оба Преосв. Владики дали позволения ширити його в їхніх єпархіях передусім з нагоди св. Місій. Невдовзі це святе діло поширилось по всьому краю, так що при кінці 1929 року числило вже 15.000 членів так у самому Станиславові, як у ріжних парохіях усіх трьох галицьких єпархій". |
|
Дата: Середа, 11 грудня 2019 18:39
|