РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великодні місії у селі Зміївка |
![]() |
![]() |
![]() |
Цьогоріч браття Іван Стефанишин та Іван Турчин були на пасхальних місіях у Херсонській області селі Зміївка, де душпастирює о. Роман Боруцький.
Їхні місії тривали протягом чотирьох днів. Почались вони відспівуванням Страстей Христових у Великий Четвер. І закінчились Великодньою Літургією. Під час місій вони допомагали отцеві у проведенні богослужень, також організували нічні чування біля Гробу Христового. Місії послужили для них своєрідним екзаменом, під час якого вони змогли побачити наявні недоліки, щоб у часі навчання в семінарії намагатись їх виправити. Захоплюючим була відкритість людей та досить непогане розуміння пасхальних обрядів. Досить цікаве було посвячення пасок, яке проводилося на подвір’ї храму після Пасхальної Літургії. Місії служать, насамперед, для розширення семінарійного світогляду. Спогади про місійні подорожі пробуджують у серцях семінаристів радісні почуття.
|