РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великодні місії в м. Ірпінь |
Під час пасхальних свят, з 31.03. по 06.04.2010 р., студенти Дрогобицької Духовної Семінарії Іван Ковальчук та Ярослав Цікало перебували на місіях в м. Ірпінь на парохії церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де адміністратором є о. М. Латиник, а сотрудником о. В. Воєца. Під час місій семінаристи приймали активну участь в житті і діяльності парохії. Допомагали в співі пісних і воскресних богослужень, провадили бесіди з прихожанами, виголошували проповіді. Браття з парохіянами молилися Єрусалимську Утреню, яку очолив владика кир Йосиф Мілян. Також приймали участь в парохіяльних святкуваннях свята Воскресіння Христового. Оскільки сотрудник даної парохії є капеланом у каплиці св. Агапіта у Першій дитячій клінічній лікарні м. Києва, то семінаристи відгукнувшись на його запрошення брали участь і у богослуженнях, які відбувалися в даній каплиці. Тут вони також допомагали у душпастирських відвідинах хворих лікарні. У світлий празник Воскресіння Христового мали нагоду бути присутніми і брати активну участь у святковому богослуженні з прихожанами в м. Василькові Київської області, де адміністратором парохії є о.Р.Романович. Перебуваючи на місіях, семінаристи отримали великий досвід у житті нашої церкви на київських теренах, отримали багато позитивних емоцій і вражень, за що вдячні Богові і жертводавцям, котри зробили можливими поїздку на ці місії.
|